20231219_134502 (1)

Besisukant laiko ratui, kai netrukus pasitiksime Naujus, Jiezno seniūnijos gyvenime buvo gausu įvairiausių renginių, kurių metu pasidžiaugta drauge nuveiktais darbais, naujomis veiklomis, aptarti planai kitiems metams. Ir, žinoma, gausiai dalyvaujant seniūnijos gyventojams įžiebta Kalėdinė miesto eglė.

Jiezno žmonių su negalia sąjungos nariai, vadovaujami Virginijos Pempienės, paminėjo Tarptautinę žmonių su negalia dieną, kuri minima gruodžio 3 d.

Šiltame bendruomenės renginyje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Prienų rajono vicemerė Jūratė Zailskienė, Seimo nario Juozo Palionio atstovė Vilma Vaidogienė, seniūnas Algis Bartusevičius ir Jiezno parapijos klebonas Rolandas Bičkauskas, kiti svečiai.

Neįgaliųjų sąjungos nariai Prienų kultūros ir laisvalaikio centre dalyvavo renginyje „VILNONIS VAKARAS“, kurio „kaltininkė” – rankdarbių meistrė darbščioji Augenija Stoškuvienė.

Adventiniu laikotarpiu Jiezno gimnazijos dailės pamokų ir būrelio mokiniai kūrė kalėdinius sveikinimus, kuriais nudžiugino Jiezno palaikomojo ir slaugos skyriaus gyventojus. Paskutinę Advento savaitę pradinių klasių mokiniai su auklėtojomis ir gimnazijos bendruomene sukvietė svečius į Adventinę vakaronę. Kalėdinė nuotaika gimnazijoje kuriama kiekvieną dieną…

TEGU PILDOSI LINKĖJIMAI, TEGU GĖRIS NUGALI BLOGĮ…