IN MEMORIAM
ANATOLIJUI BERNATAVIČIUI

1938 11 02 – 2011 09 21

Rugsėjo 21-ąją netekome Mokytojo Anatolijaus Bernatavičiaus: žmona – mylimo vyro, dukra ir sūnus – rūpestingo tėvelio, vaikaičiai – senelio, buvę mokiniai – talentingo muzikos mokytojo, kolegos – tikro, nuoširdaus pagalbininko jų bėdose.
Anatolijus Bernatavičius gimė Kuršėnuose, Šiaulių rajone. Būdamas meniškos, artistiškos prigimties, baigęs Vilniaus J.Tallat-Kelpšos aukštesniąją muzikos mokyklą, pasirinko pedagogo darbą. 1958 m. Anatolijus apsigyveno Jiezne. 1962 – 1992 m. dirbo Jiezno vidurinėje mokykloje muzikos mokytoju, vadovavo chorams, vokaliniams ansambliams, pučiamųjų orkestrui, mokinių ir mokytojų dramos būreliams. Jo paruošti choro kolektyvai dalyvaudavo rajoninėse ir respublikinėse dainų šventėse. 1988 m. Jiezne įkūrė vaikų muzikos mokyklą, kuriai vadovavo iki 2002 m. Tai santūrus, aukštos dvasinės kultūros Žmogus, begalinio darbštumo, pareigingumo, reiklumo, atsakomybės pavyzdys visiems. Buvę mokiniai dėkingi Mokytojui už meilės muzikai ir teatro menui įdiegimą.
Jau būdamas užtarnautam poilsy, nepaisydamas sunkios ligos, išliko aktyviu Jiezno, Birštono ir Prienų miestų renginių dalyviu, svečiu, Trečiojo Amžiaus universiteto studentu, vienu iš pagrindinių Jiezno kultūros centro dramos studijos aktorių, savo talentu džiuginęs žiūrovus. Jis stengėsi nepraleisti nei vieno dramos teatrų spektaklio Birštone,visuomet atvykdavo pasiklausyti sakralinės muzikos Jiezno ir Birštono bažnyčiose.
Tegul Viešpats atlygina Mokytojui Anatolijui už prasmingą gyvenimą, jo gerus darbus. Teskamba Jam amžina dangiška muzika ir Anapusybės chorai.
Šviesus Mokytojo Anatolijaus Bernatavičiaus atminimas visada išliks jį pažinojusiųjų širdyse.

Jiezno parapijos bendruomenė