received_609607583716493(1)

Norėdami, kad Kalėdos suspindėtų, kultūros centras ir seniūnija turi gerokai paplušėti. Pasiruošimas prasideda nuo Kalėdų eglutės dovanojimo ir atvežimo į aikštę. Vėliau pradedami puošybos darbai, kurie trunka dvi dienas. Ir šiems darbams reikalingas kranas, žmonės, turintys aukštalipių pažymėjimus. Norint įsigyti puošimo girliandas reikia parengti ne vieną projektą, gauti finansavimą.  Ši šventė vaikų pati mėgstamiausia, todėl verta pasistengti. Dažnas svečias, apsilankęs renginyje, nustemba, kiek daug  vaikų yra Jiezne.  Tačiau į šią šventę atvyksta vaikučių ir iš svetur. Šiemet vaikams galėjome pasiūlyti pasivažinėjimą Kalėdomobiliu. Tai nauja pramoga,kuri vaikams padarė didelį įspūdį,suteikė nepamirštamas akimirkas. Šventėje dalyvavo Seimo narys Andrius Palionis, kuris kartu su  Tarybos nariu  Arūnu  Vaidogu dovanojo fejerverkus. Prienų rajono meras Alvydas Vaicekauskas atlydėjo Kalėdų senelį su maišu saldainių.  Šventėje dalyvavę mamos ir tėčiai, močiutės renginiu džiaugėsi ne mažiau kaip jų atžalėlės.

received_194327919579965

Dalia Vertinskienė

 

SPINDINČIOS KALĖDOS