jiezno_baznycia__nuotr._saulius_jankauskas___np__10_

Valio, Lietuvos Vyskupai, atsižvelgdami į esamą situaciją ir, matydami didelį poreikį palaikyti žmonių dvasią, priėmė sprendimą nuo Pelenų trečiadienio (vasario 17 d.) laipsniškai atnaujinti bendruomeninį Eucharistijos šventimą. Tad, laikantis visų saugumo reikalavimų, sugrįžtame prie įprastinės pamaldų tvarkos.

Jiezno parapijos bažnyčioje šv. Mišios:

sekmadieniais 10 ir 12 val.,

šiokiadieniais (išskyrus pirmadieniais) – 9 val.,

šeštadieniais – 10 val.

Nepasiduokite pagundai sėdėti šiltai ant sofos ir, gurkšnojant karštą arbatą, stebėti Mišias per TV. Tai, kaip ne kartą esu minėjęs, tolygu bučiuotis per stiklą. Tik, maloniai prašau, bažnyčioje dėvėkite apsaugines veido kaukes, laikykitės saugaus (2 m) atstumo, dezinfekuoti rankas ir sėskitės tik į pažymėtas saugias vietas.

Negalintys dalyvauti, junkitės: https://www.facebook.com/rolandas.bickauskas

klebonas

 

GRĮŽTAME PRIE ĮPRASTINĖS PAMALDŲ TVARKOS