Švęsdami Jiezno parapijos bažnyčios pašventinimo 350 metų sukaktį, gavome dovaną – Lietuvos Respublikos Vyriausybė skyrė Jiezno parapijos bažnyčios bokštų stogo ir pietinio fasado tvarkybos darbams 152 tūkstančius eurų. 

Už šiuos pinigus numatyta: bokštų kryžių restauravimas, bokštų stogo medinės konstrukcijos pakeitimas bei apskardinimas vario skarda. Bokštų ir pietinio fasado (išskyrus cokolį) tinko atstatymas ir dažymas, karnyzų apskardinimas. Šiuos darbus turime atlikti šiais metais. 

Kokie darbai neįeina į sąmatą: bokštuose sudūlėjusių medinių perdengimo konstrukcijų pakeitimas, varpinėse naujų žaliuzių įrengimas, cokolio tvarkybos darbai.

Dovaną gavome, o ką mes padovanosime šventovei?

Prašau parapijiečių ir kitų geros valios žmonių prisidėti prie šių darbų: malda ir pinigine auka (galinčius nuo šeimos skirti 50 eurų ar daugiau).

klebonas kun. Rolandas Bičkauskas

 

DOVANA BAŽNYČIAI