1860e9859b47ae77e7e0e2178c6eb6c02b3c4d5f

Mielieji, Kristus Prisikėlė!

Sveikinu visus, apkabinu ir meldžiuosi už jus bei jūsų artimuosius.

Šių metų Velykos paženklintos nauja patirtimi – koronaviruso pandemija. Privertė mus užsidaryti ir saugotis, o kai kuriems įvarė stresą, nes prarado saugumo jausmą. Pasaulyje užsikrėtusių ir mirusių skaičiai, netektį ir skausmą išgyvenantys ir baimę sėjantys verčia klausti – kur yra Dievas, kai pasaulyje yra kančia? Atsakymas – Dievas yra ant kryžiaus. Dievas kenčia drauge, tačiau iš Kryžiaus ateina ir Prisikėlimas. Tai – Velykų slėpinys. Todėl krikščionis gyvena viltimi, o šis metas primena mūsų trapumą ir verčia apmąstyti gyvenimo prasmę.

Evangelijoje rašoma, kad durims, kur buvo susirinkę mokiniai, dėl žydų baimės esant užrakintoms, atėjo (Prisikėlęs) Jėzus, atsistojo viduryje ir tarė: „Ramybė jums!“.  

Tesuteikia ir mums Viešpats savo ramybės, kad nugalėję visas, net ir koronaviruso, baimes ir laikydamiesi visų rekomendacijų įveiktume koronavirusą, o ypač nuodėmės virusą. 

„Amžių Karaliui, nemirtingajam, neregimajam, vieninteliam Dievui tebūna garbė ir šlovė per amžių amžius! Amen.“ 

(1Tim 1,17)

klebonas kun. Rolandas

 

RAMYBĖ JUMS!