1444806983Liga ar neįgalumas tampa rimta kliūtimi pačiam žmogui patenkinti pagrindinius fiziologinius, socialinius, psichologinius ir dvasinius poreikius, todėl pagyvenusiems, vienišiems žmonėms reikalinga slauga ir priežiūra. Tokio sergančiojo slaugymas – ypač sunkus fizinis darbas, reikalaujantis ne tik fizinių jėgų, bet ir psichologinio bei medicininio pasirengimo.

VšĮ Jiezno slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje šiuo metu gydosi 31 pacientas. Dalis vienišų, kiti lankomi namiškių, tačiau dėmesio, šiltą žodį kiekvienas nori išgirsti… Ateinant Didžiosioms metų šventėms šiemet seneliai dėl Lietuvoje įvesto karantino negalėjo pasimatyti su artimaisiais, sulaukti lankytojų. Bet Jiezno parapijos „Carito“ narės kaip ir kiekvienais metais mūsų senelių nepamiršo. Parėmė asmens higienos priemonėmis, kurios yra jiems reikalingos kiekvieną dieną. Tariame didelį AČIŪ Jiezno parapijos „Caritui“.

Pagarbiai,

Soc. darbuotoja V. Milkevičiūtė

Sl. administratorė D. Kimbirauskienė

PARAPIJOS CARITAS SENELIŲ NEPAMIRŠO