Imantis prevencinių priemonių dėl koronaviruso plitimo, Lietuvos vyskupai yra paskelbę, kad šiuo iššūkio laikotarpiu pareigą dalyvauti šv. Mišiose galima atlikti jungiantis į maldą stebint šv. Mišių transliaciją per televiziją, radiją ar internetu.

Lietuvos vyskupai, atsižvelgdami į Lietuvos Vyriausybės sprendimą skelbti karantiną visoje šalyje nutarė, kad nuo kovo 16 d. 0.00 val. iki tol, kol galios Vyriausybės paskelbtas karantinas, nebevyks jokios viešos pamaldos.

Vyskupai dar kartą ragina tikinčiuosius neiti į bažnyčias, bet stebėti kunigo aukojamas šv. Mišias per TV, internetą, klausytis radijo transliacijų.

Stebėdami kunigo aukojamas šv. Misias per TV ir melsdamiesi namuose, galima priimti dvasinę šv. Komuniją ir vienytis maldoje.

KVIEČIAME žemiau skelbiama informacija pasidalinti su vyresnio amžiaus tikinčiaisiais ir tais, kurie nesinaudoja internetu. Saugokime save ir artimuosius!


ŠV. MIŠIAS TRANSLIUOS:

TELEVIZIJA:

Sekmadieniais 12.30 val. per LRT Plius televiziją.
Galima stebėti ir internetu per LRT Mediateką: https://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-plius


RADIJAS:

  • Sekmadieniais 12.30 val. per LRT Klasika radijo programą
  • Marijos radijas šv. Mišias transliuoja kiekvieną dieną 12.00 val. Marijos radijo programa: http://www.marijosradijas.lt/programa.html (galima klausyti ir internetu)
  • Lenkų kalba šv. Mišios sekmadienį (kovo 15 d.) 9.00 val. iš Vilniaus Kalvarijų bažnyčios per Znad Wilii radiją, www.zw.lt ir feisbuką

INTERNETU:

ŠOKIADIENIAIS IR SEKMADIENIAIS:

SEKMADIENIAIS:

Vilniaus arkivyskupija

Šv. Mišių transliacijos: per televiziją, radiją, internetu