Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure nuo 2019 m. balandžio 11 d. darbą pradės priklausomybių konsultantas. Priklausomybės nepaiso nei žmogaus amžiaus, nei lyties, nei išsilavinimo – susidurti su žalingo alkoholio vartojimo rizika gali kiekvienas. Šeimos neretai slepia priklausomą asmenį, nemotyvuoja jo keistis ar netgi užsiima žalinga savigyda. Priklausomybių konsultanto pagrindinė misija – teikti NEMOKAMĄ pagalbą turintiems problemų su alkoholiu ir (ar) kitomis psichoaktyviosiomis medžiagomis, tiek padėti priklausomų asmenų šeimos nariams, artimiesiems. Priklausomybių konsultantas, atsižvelgdamas į besikreipiančiojo situaciją, pasiūlys žmogui aktualias paslaugas, įvardydamas ir parodydamas dėl priklausomybės kylančias problemas šeimoje, kartu suplanuos pagalbą visiems šeimos nariams. Kreiptis į priklausomybių konsultantą galima be gydytojo siuntimo, konsultantai dirba tik mokslu pagrįstais metodais (nekoduojama, nehipnotizuojama ir pan.), laikosi anonimiškumo ir konfidencialumo principų. Konsultacijos vyks ketvirtadieniais nuo 10.00 iki 14.00 val.(Kauno g.2, Prienai (III aukštas, 33 kab.). Būtina išankstinė registracija telefonu (8319)54427 arba mob. 8 678 79 995.

 

ĮVEIKIME PRIKLAUSOMYBĘ KARTU