2019_ValentinasVasario 14-ąją Kauno arkivyskupija kviečia kartu švęsti Šv. Valentino dieną KITAIP! Jau 10 kartą šį vakarą galime drauge švęsti MEILĘ – didžiausioje Baltijos šalyse renginių erdvėje per muziką (netgi su būgnų virtuozais!) ir nuoširdžius liudijimus džiaugsmingai dalytis, į kokią gilią, nevienadienę bendrystę atveda tikra, nesavanaudiškai dovanojama ir apdovanojanti meilė.

ŠIRDIES RITMU – taip pavadinę šių metų Valentino dieną KITAIP jos rengėjai siunčia mums pačią svarbiausią žinią ir sako: tik meilė pajėgia nuritinti akmenis nuo mūsų širdžių, tai dėl jos mūsų širdys gali suplakti gyviau ir smarkiau – suplakti vienu ritmu! Dievas yra MEILĖ!

Šių metų renginyje savo širdies kalba – nuo būgnų ritmo iki romantiškų duetų – su visais dalysis talentingieji muzikos atlikėjai ir kūrėjai.

„Perkeičianti tikėjimo patirtis, kai man buvo 20, davė naują gyvenimo kryptį mano istorijai. Daugiau nei 30 metų keliauju ir kalbu, dažnai kartu su būgnais, su daugybe skirtingų žmonių grupių visame pasaulyje“, – sako iš Anglijos į Lietuvą specialiai šiai progai atvykstantis perkusijų ir būgnų virtuozas TERL BRYANT su draugais.

„Saulius Petreikis – nuoširdus, ekspresyvus ir visad nenuspėjamas“ – taip atsiliepiama apie keliomis dešimtimis instrumentų grojantį atlikėją. Beje, Saulius Petreikis ir WORLD ORCHESTRA yra sukūrę pasveikinimą šimtmečio Lietuvai – du albumus „Negirdėta Lietuva“ (pristatytas Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje) ir „Pasaulis sveikina Lietuvą“.

Į sceną „Žalgirio“ arenoje muzikos profesionalė Kristina ŽALDOKAITĖ žengs kartu su jaunėliu broliu Rimantu. Tai ir viena stipriausių Lietuvoje pritariamųjų vokalisčių, jos balsu ne mažiau nei savo pasitiki garsiausi atlikėjai. Balzamas širdims neabejotinai bus LRT projekte „Du balsai – viena širdis“ žiūrovų pamiltas šeimyninis vyro ir žmonos Nerijaus ir Mildos Sadauskų duetas SKAFANDRAS IR DRUGELIS. Išgirsime ir ne vieną apdovanojimą pelniusios, žinomų festivalių Lietuvoje dalyvės grupės BALTOS VARNOS vokalistes ir kūrėjas seses Mildą ir Teresę Andrijauskaites.

Bilietus kviečiame įsigyti internetu bilietai.lt (kainos 5–11 Eur, grupėms taikoma nedidelė nuolaida).

2019 Valentino dienos KITAP „Širdies ritmu“ Kauno „Žalgirio“ arenoje pradžia – 19 val. Susitikime, leiskimės į naują meilės nuotykį, švęskime MEILĘ vienu ŠIRDIES RITMU!

Kauno arkivyskupija

2019 Valentino diena KITAIP Kaune – vienu širdžių ir būgnų ritmu!