Pradėję naujus metus, pasirūpinkime savo dvasiniu augimu. Galime pasitelkti šventųjų išmintį bei Bažnyčios palydėjimą. Šiais metais švenčiame Gailestingumo jubiliejų, tad siūlome 12 citatų, kurias kiekvienam mėnesiui pateiksime „Jiezno parapijos žinios“ skaitytojams. Tikimės, kad jos padės geriau suprasti Dievo gailestingumą. Šalia – ir padrąsinimas kiekvieną mėnesį imtis gailestingumo darbų kūnui ir sielai.

Sausis. „Joks darbas neatrodo varginantis ar kankinantis, jei dirbi Šeimininkui, kuris gerai atsilygina, apdovanoja net už šalto vandens stiklinę, paduotą iš meilės Jam“. (Šv. Dominykas Savijo).

Gailestingumo darbas kūnui: išalkusį pavalgydinti, ištroškusį pagirdyti. Nepamirškite ir Dievo Gailestingumo vainikėlio!

Šventieji ir gailestingumas: 12 citatų kiekvienam mėnesiui